„Zima w mieście” na Ursynowie

„Zima w mieście” na Ursynowie

0
PODZIEL SIĘ
fot. Pixabay.com

Urząd Dzielnicy Ursynów zaprasza dzieci i młodzież do udziału w programie „Zima w Mieście”, który będzie realizowany od 10 do 21 lutego 2020 roku. 

W czterech feryjnych placówkach edukacyjnych, zlokalizowanych w szkołach podstawowych, zostanie zapewniona opieka dla ponad 500 uczestników, czyli uczniów szkół podstawowych (z wyjątkiem dzieci z oddziałów przedszkolnych).

Uczestnicy programu będą mogli brać udział w różnorodnych zajęciach przygotowanych przez wychowawców: artystycznych, sportowych, edukacyjnych, rekreacyjnych, muzycznych czy plastycznych. Grupy z feryjnych placówek edukacyjnych będą mogły także korzystać z dzielnicowej i miejskiej oferty zajęć: seansów filmowych, spektakli teatralnych, lekcji muzealnych czy brać udział w spotkaniach z ciekawymi ludźmi.

Udział we wszystkich aktywnościach będzie bezpłatny.

Maciej Twarowski na Chłodnej 25

Stand-up Macieja Twarowskiego: Test nowego materiału + open mic. Maciej Twarowski, znany także jako „kompletnie nieznany nikomu komik z Kielc”, lub ewentualnie „ten z Kielc, wraca do stolicy” odbędzie się 19 listopada (wtorek) o godz. 19 w klubokawiarni CH25 przy ul. Chłodnej 25. 

„Ma 40 minut całkowicie nowych żartów, z czego przynajmniej dwa są sztos, a trzy nawet nawet. Bądź testową publiką i daj znać Maciejowi jaki procent z tego materiału powinien trafić na stałe do jego rutyny” – zachęcają organizatorzy.

Wstęp wolny.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ