Wróciła „Wymiana ciepła”

Wróciła „Wymiana ciepła”

0
PODZIEL SIĘ

Tradycyjnie w grudniu ruszyła akcja pomocowa „Wymiana ciepła”, która polega na dzieleniu się z osobami potrzebującymi ciepłymi ubraniami.

Trzeci rok z rzędu trwa na Woli akcja charytatywna „Wymiana ciepła”, dzięki której możemy zrobić porządki w swoich szafach z ubraniami, a tymi nieużywanymi podzielić się z najbardziej potrzebującymi.

– Z akcją wystartowaliśmy w poniedziałek 10 grudnia i potrwa ona aż do ostatniego dnia lutego – mówi Krzysztof Strzałkowski, burmistrz Woli. – Wola uczestniczy w niej już trzeci raz. Dzielnica wyznaczyła dwa namioty z wieszakami, które każdy może zapełnić ciepłymi ubraniami. Każdy może tu przyjść i zawiesić na wieszaku kurtkę, płaszcz, polar, sweter czy bluzę. Ciepłe ubrania z pewnością przydadzą się zimą najuboższym czy bezdomnym – dodaje.

W tym roku w „Wymianie ciepła” można wziąć udział w dwóch ogólnodostępnych lokalizacjach na Woli. Przy Urzędzie Dzielnicy Wola, al. Solidarności 90 został rozstawiony dzielnicowy namiot, tak aby pozostawione na wieszakach ubrania nie były narażone na opady deszczu czy śniegu. Do akcji przyłączyło się również Wolskie Centrum Kultury, które ustawiło stanowisko do „Wymiany ciepła” w Otwartej Kolonii przy ul. Górczewskiej 15.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ