Wielkie granie i ślizganie

Wielkie granie i ślizganie

0
PODZIEL SIĘ
fot. Pixabay.com

Natalia Szroeder i zespół Video będą gwiazdami wydarzenie sportowo-rekreacyjnego pod hasłem „Wielkie Granie i Ślizganie”. Odbędzie się ono w niedzielę, 13 stycznia, w godz. 14–20 na terenie Szkoły Podstawowej nr 14 przy ul. Sosnkowskiego 10.

Impreza odbędzie się już po raz jedenasty. W programie znalazły się m.in. koncerty, konkursy oraz gry i zabawy na lodzie.

W tym roku na scenie wystąpią:

14.30 Młodzieżowa Grupa Musicalowa

16:00 Natalia Szroeder

17:30 VIDEO

19:00 Zespół „36,6”

Wydarzenie poprowadzi prezenter telewizji Polo TV Maciej Smoliński. Na wszystkich uczestników czekać będzie poczęstunek w formie grochówki i ciepłej herbaty.

W sportowej części imprezy, około godziny 13.45 w przyszkolnej hali namiotowej rozegrany zostanie mecz piłkarski pomiędzy koszykarkami UKS 4 Ursus (II liga) i siatkarkami UKS Iskra Warszawa (III liga). Na ten dzień zaplanowano również niespodziankę dla miłośników biegania. O godzinie 13.30 na stadionie OSiR Ursus odbędzie się bieg na 2500 metrów pod nazwą „Wielkie Granie i Bieganie”. Zapisy przyjmowane są pod adresem mailowym zapisybiegursus@gmail.com.

Na płycie lodowiska przez cały dzień odbywać się będą liczne konkursy, gry i zabawy na łyżwach przygotowane przez AZS Warszawa i AZS Łyżwiarstwo Figurowe. Wydarzeniem towarzyszącym „Wielkiego Grania i Ślizgania” będzie zbiórka prowadzona przez wolontariuszy na rzecz WOŚP.

Organizatorem imprezy jest Urząd Dzielnicy Ursus m.st. Warszawy.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ