Warsztaty robienia zdjęć… telefonem

Warsztaty robienia zdjęć… telefonem

0
PODZIEL SIĘ

Bezpłatne warsztaty dla pasjonatów fotografii telefonem odbędą się w niedzielę 12 lutego o godz. 13 w iSpot Arkadia Premium Zone przy al. Jana Pawła II 82.

Uczestnicy warsztatów dowiedzą się m.in. w jaki sposób efektywniej wykorzystać funkcje oferowane przez iPhone’a, jak zarządzać kolorami, do czego potrzebny jest skalibrowany monitor oraz co można zyskać, używając dodatkowych obiektów Olloclip. W praktycznej części spotkania uczestnicy skupią się na rozwinięciu swoich umiejętności fotograficznych. Kameralne warunki pozwolą na zrobienie zdjęć i przetestowanie możliwości obiektywów macro. Spotkanie poprowadzi fotograf, bloger i redaktor – Jakub Kaźmierczyk.

– iSpot to miejsce spotkań ludzi z technologią – mówi Aleksandra Niegowska z iSpot Apple Premium Reseller. – W naszych centrach edukacyjnych, wśród których jest Premium Zone, przekazujemy wiedzę w przystępny sposób. Zależy nam, by młodzi ludzie posiadający pasje spotykali się u nas z osobami ze swojego pokolenia i dzielili się pomysłami, doświadczeniami oraz zachęcali nawzajem do działania.

Na zajęcia obowiązują zapisy: http://ispot.pl/s,arkadia_event. Liczba miejsc jest ograniczona. Wstęp będzie bezpłatny.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ