Tydzień na ulicach

Tydzień na ulicach

0
PODZIEL SIĘ

Mimo szerokiej oferty kulturalno-rozrywkowej w Warszawie, mieszkańcy stolicy najwidoczniej bardzo się nudzą. Dowodzą tego policyjne kroniki. 

■ Andrzej A. włamał się do pawilon wybijając szybę. Mężczyzna skradł krany. Z kranami pod pachą próbował zbiec z miejsca zbrodni, ale natknął się na patrol policji. Przygodę zakończył w policyjnej celi. Za kradzież z włamaniem grozi mu do 10 lat więzienia.

■ Jakub B. chwycił kamień i wybił nim szybę wystawy. Straty to 2 tys. zł. Mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

■ Policjanci na Mokotowie zatrzymali 24-latka – sprawcę pobicia 16-latka. Zdarzenie miało miejsce koło bazarku przy al. Lotników. Z zeznań wynika, że nieznajomy mężczyzna podszedł do rozdającego ulotki nastolatka i bez powodu zaczął bić go po głowie oraz w twarz. Sprawca przyznał się do winy, grozi mu do pięciu lat pozbawienia wolności.

■ Policjanci w Wawrze zatrzymali 19-letniego Michała P. podejrzanego o pobicie oraz kradzież portfela z dokumentami. Zdarzenie miało miejsce na przystanku autobusowym. Z doniesień wynika, że powodem pobicia i kradzieży był brak odpowiedzi na pytanie: „Która jest godzina?”. Po skompletowaniu wszystkich materiałów, nastolatek został objęty dozorem, ma stawiać się na komisariacie dwa razy w tygodniu.

■ Zatrzymany został również Paweł Ż, który powybijał szyby w oknach, ponadto groził znajomym, że ich pobije, a nawet zabije. Okazało się, że 43-latek mścił się za rzekome zeznania pokrzywdzonych. Funkcjonariusze policji zatrzymali go na miejscu. Sprawca został objęty trzymiesięcznym aresztem.

Autor: KM

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ