The Warsaw HUB z nagrodą

The Warsaw HUB z nagrodą

0
PODZIEL SIĘ
fot. materiały prasowe

Powstający na Woli kompleks wieżowców The Warsaw HUB otrzymał prestiżową nagrodę European Property Awards. Międzynarodowe jury konkursu uznało, że flagowy projekt Ghelamco Poland to najlepsza w Polsce inwestycja wśród komercyjnych budynków wysokościowych.

The Warsaw HUB otrzymał wyróżnienie w kategorii „Commercial High-rise Development”. Jury oceniało budynek m.in. pod kątem innowacyjnych rozwiązań, bezpieczeństwa, lokalizacji, architektury i zasad zrównoważonego budownictwa. Nagrody European Property Awards wręczone zostaną 25 października w hotelu The Royal Lancaser w Londynie.

– Bardzo się cieszymy, że już na etapie budowy The Warsaw HUB zdobywa uznanie ekspertów z branży nieruchomości nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Ta nagroda jest potwierdzeniem najwyższych standardów i innowacyjnych rozwiązań, które wyróżniają nasz projekt spośród licznych realizowanych obecnie inwestycji biurowych – mówi Jarosław Zagórski, dyrektor handlowy i rozwoju Ghelamco Poland.

European Property Awards to jeden z najbardziej cenionych i prestiżowych konkursów branży nieruchomości na świecie. Od ponad 20 lat kilkudziesięciu ekspertów związanych z rynkiem nieruchomości przyznaje nagrody najbardziej nowatorskim i oryginalnym budynkom komercyjnym oraz mieszkalnym w Europie.

Nagrodzony kompleks The Warsaw HUB powstaje w południowo-zachodniej części ronda Daszyńskiego. Składać się będzie z trzech wież mających od 86 do 130 m wysokości. Na powierzchni 113 tys. mkw. znajdą się najwyższej jakości przestrzenie biurowe, a także m.in. dwa hotele, centrum konferencyjne, lokale handlowo-usługowe, przestrzenie coworkingowe oraz centrum fitness.

Inwestycja zaoferuje swoim przyszłym najemcom liczne innowacyjne rozwiązania – m.in. dostęp i poruszanie się po budynku za pomocą smartfonu, system rozpoznawania samochodów w podziemnym parkingu, stacje do ładowania pojazdów elektrycznych, a także obszerny parking rowerowy na ponad 420 jednośladów wraz z pełną infrastrukturą dla rowerzystów. The Warsaw HUB będzie też jednym z pierwszych budynków w Warszawie posiadających bezpośrednie połączenie z metrem.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ