Tajemnice skutecznego komunikowania

Tajemnice skutecznego komunikowania

0
PODZIEL SIĘ

Spotkanie pt. „Komunikacja w oparciu o wartości” odbędzie się w sobotę 18 lutego w godz. 10.30-14 w klubokawiarni Jaś & Małgosia przy al. Jana Pawła II 57.

Uczestnicy poznają jedną z najbardziej efektywnych map komunikacji, czyli tę, którą zastosował Donald Trump, a nie zrobili tego jego konkurenci. Dowiedzą się m.in., czy sposób ubierania się może pokazać, co jest dla nas ważne, jakimi wartościami się kierujemy i dlaczego zmiana poziomu świadomości bezwzględnie zmienia poziom wartości.

Jakie wartości rządzą ludźmi? Kim jest rozmówca i jak najlepiej się z nim komunikować? Kto i dlaczego lubi podporządkowywać się innym? Kto jest indywidualistą i dba przede wszystkim o swoje interesy? Kto będzie świetnym przywódcą, a dla kogo będzie to najgorsza rzecz pod słońcem? Kto i w jakich sytuacjach dobrze czuje się w grupie i chce się dla niej poświęcać? Kto poczeka na swoją nagrodę, a kto chce ją odebrać od razu Dlaczego jedni planują swoje życie góra na dwa tygodnie, a inni latami realizują założony „plan lotu”? Dlaczego jeden lider pójdzie na dno z tonącym statkiem, a inny ucieknie z niego? – odpowiedzi na te pytania z pewnością padną podczas wydarzenia.

Dodatkowo uczestnicy dowiedzą się w jaki sposób się komunikować, co jest ważne dla Twojego rozmówcy i na co bezwzględnie należy zwracać uwagę. „Twoje rozmowy, negocjacje staną się owocne i częściej będą kończyły się zamierzonym sukcesem” – zapowiadają organizatorzy.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ