Przetarg na dokumentację tramwajów na Kasprzaka

Przetarg na dokumentację tramwajów na Kasprzaka

0
PODZIEL SIĘ

Coraz bliżej budowy trasy tramwajowej na ul. Kasprzaka. Tramwaje Warszawskie ogłosiły dziś przetarg na opracowanie dokumentacji budowy i przebudowy trasy tramwajowej w ciągu ul. Kasprzaka i ul. Wolskiej.

Spółka Tramwaje Warszawskie planuje zlecić opracowanie dokumentacji budowy i przebudowy trasy tramwajowej w ciągu ul. Kasprzaka (na odcinku od ul. Karolkowej do ul. Sowińskiego) oraz w ciągu ul. Wolskiej (na odcinku od ul. Elekcyjnej do ul. Kasprzaka) wraz z uzyskaniem decyzji administracyjnych niezbędnych do rozpoczęcia i realizacji robót budowlanych oraz opracowaniem Programu Funkcjonalno-Użytkowego.

Wykonawca będzie musiał opracować dokumentację przebudowy istniejącej trasy tramwajowej w ciągu ul. Kasprzaka na odcinku od ul. Karolkowej do ul. Skierniewickiej (bez planowanego węzła rozjazdowego) oraz dokumentację budowy trasy tramwajowej w ciągu ul. Kasprzaka na odcinku od ul. Skierniewickiej (wraz z węzłem rozjazdowym) do włączenia w istniejącą trasę tramwajową w ul. Wolskiej oraz przebudowy trasy tramwajowej w ul. Wolskiej na odcinku od ul. Elekcyjnej do ul. Kasprzaka.

Szacunkowa całkowita wartość wartość opracowań to 2,3 mln zł. Na wykonanie prac wykonawca będzie miał rok od dnia podpisania umowy.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ