Prace na skrzyżowaniu ulic Kasprzaka i Karolkowej

Prace na skrzyżowaniu ulic Kasprzaka i Karolkowej

0
PODZIEL SIĘ
materiały prasowe

W weekend, 16-17 listopada, wykonawca II linii metra będzie pracował na skrzyżowaniu ulic Kasprzaka i Karolkowej. Będą zmiany w ruchu i kursowaniu komunikacji miejskiej.

W weekend wykonawca II linii metra na Woli odtworzy nawierzchnię i układ drogowy skrzyżowania ulic Kasprzaka i Karolkowej. Z tego powodu od piątku, 15 listopada, od godz. 23.00, do niedzieli, 17 listopada, o godz. 20.00, zamknięta dla ruchu będzie ul. Kasprzaka od skrzyżowania z ul. Karolkową do budynku nr 10/16. Od strony zachodniej utrzymany będzie dojazd od ulic E. Zegadłowicza i J. Korczaka oraz wyjazd z ul. Giełdowej (przy budynku 10/16).

Ulica Karolkowa od strony północnej (czyli jadąc od ul. Grzybowskiej) nie będzie miała połączenia z ul. Kasprzaka. Natomiast od strony ul. Kolejowej będzie można dojechać do ul. Kasprzaka, ale trzeba będzie tutaj skręcić w prawo w stronę ronda Daszyńskiego. Zamknięty odcinek będzie można ominąć ulicami: al. Prymasa Tysiąclecia – Wolska – Okopowa – Towarowa; Skierniewicka – Siedmiogrodzka – Grzybowska lub J. Bema – I. Prądzyńskiego – Kolejowa.

Autobusy linii 105, 109, 155, 171, 178, 190, 255 oraz nocnych N45 i N95 pojadą objazdem ulicami: Skierniewicka – Siedmiogrodzka – Grzybowska – Towarowa, a w drodze powrotnej ulicami Przyokopową, Siedmiogrodzką i Skierniewicką.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ