Powitanie wiosny w warszawskim zoo

Powitanie wiosny w warszawskim zoo

0
PODZIEL SIĘ

Piknik pt.: „Powitanie Wiosny i Miss Marzanna 2017” odbędzie się w sobotę 25 marca w godz. 11– 14 w zoo na trawniku przy placu zabaw, w dużym namiocie.

W tym roku pracownicy i goście zoo przywitają wiosnę pod znakiem budzących się do życia owadów. W programie pikniku znalazły się m.in. warsztaty z budowania domków – hotelików dla owadów, stoisko pszczelarskie, pokaz sprzętu, pogadanka o pszczołach i innych owadach, pokaz żywego ula oraz robienie świeczek z pszczelego wosku.

Warto odwiedzić tego dnia zoo w „owadzim” przebraniu. Każdy, kto tego dnia przyjdzie przebrany za owada, będzie mógł wejść do ogrodu zoologicznego bez biletu. W planach jest też konkurs na najładniejsze przebranie.

Zima zostanie pożegnana tradycyjnie – poprzez topienie marzanny. Jednak wcześniej odbędą się wybory Miss Marzanna. „Będziemy wybierać najpiękniejszą i najbardziej pomysłową Marzannę spośród prac przyniesionych przez zwiedzających” – zapowiadają organizatorzy pikniku. Dla zwycięzców obu konkursów przewidziano nagrody.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ