PITy w ZUS

PITy w ZUS

0
PODZIEL SIĘ
fot. materiały prasowe

W I Oddziale ZUS w Warszawie oraz w inspektoratach ZUS Ochota i Wola będzie można pobrać formularze PIT oraz rozliczyć się z urzędem skarbowym.

W salach obsługi klientów w I Oddziale ZUS w Warszawie i w inspektoratach na Ochocie i Woli swoje stanowiska będą mieli przedstawiciele urzędów skarbowych.

– W ubiegłych latach pomysł ten spotkał się z pozytywnym odbiorem, dlatego w tym roku również postanowiliśmy zorganizować dla naszych klientów dyżury pracowników urzędów skarbowych – informuje Małgorzata Zdrodowska, dyrektor I Oddziału ZUS w Warszawie.

Podczas takich dyżurów mieszkańcy Warszawy będą mogli pobrać formularze zeznań, a także je złożyć. Pracownicy skarbówki udzielą wyjaśnień i informacji związanych z rozliczeniem podatku dochodowego od osób fizycznych za 2017 r. Podpowiedzą też, jak prawidłowo wypełnić zeznanie roczne w formie papierowej oraz elektronicznej.

Przedstawiciele urzędów skarbowych będą dyżurować:

  • 22 marca (Urząd Skarbowy Warszawa–Wola) i 23 marca (Urząd Skarbowy Warszawa–Bemowo) w godz. 9-14 w Inspektoracie Warszawa-Wola (ul. Wrocławska 20),
  • 5 kwietnia (Trzeci Urząd Skarbowy Warszawa-Śródmieście) w godz. 10-14 w Inspektoracie Warszawa-Ochota (ul. Orzeszkowej 14),
  • 6 kwietnia (Pierwszy Urząd Skarbowy Warszawa-Śródmieście) w godz. 10-14 w I Oddziale ZUS w Warszawie (ul. Senatorska 6/8).

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ