PIT przez Internet w Atrium Reduta

PIT przez Internet w Atrium Reduta

0
PODZIEL SIĘ

Akcja „Szybki PIT” odbędzie się w najbliższy piątek i sobotę, 6-7 kwietnia w godz. 12-20 w Atrium Reduta. Klienci centrum będą mogli uzyskać pomoc ekspertów z Krajowej Administracji Skarbowej przy rozliczeniu rocznych deklaracji podatkowych przez Internet.

W Atrium Reduta otwarty będzie punkt, w którym każdy będzie mógł skorzystać z pomocy przedstawicieli Krajowej Administracji Skarbowej przy wypełnianiu deklaracji i przesyłaniu ich drogą elektroniczną.

– Osoby, które chcą skorzystać z ulg podatkowych, powinny pamiętać o dokumentach, które potwierdzają wydatki do odliczenia. Bardzo ważne jest też, aby mieć ze sobą zeszłoroczne rozliczenie PIT (za 2016 rok) lub dokładną kwotę przychodu uzyskanego w 2016 r. Są to warunki niezbędne do złożenia deklaracji przez Internet – przypomina Robert Antoszkiewicz, dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Warszawie.

Podatnicy korzystający z ulgi prorodzinnej powinni mieć ze sobą nr PESEL dzieci.

– Organizując akcję „Szybki PIT”, pragniemy udowodnić, że składanie zeznań podatkowych 
może być szybkie, sprawne i bezproblemowe. Odwiedzający punkt w Atrium Reduta klienci mogą złożyć zeznanie w weekend, przy okazji robienia zakupów – mówi Ewa Hiller, dyrektor Atrium Reduta.

Akcja „Szybki PIT” w Atrium Reduta odbędzie się 6 i 7 kwietnia w godzinach 12-20 na I piętrze centrum. Korzystanie z pomocy doradców podatkowych w ramach akcji jest bezpłatne. Na stanowiskach w galerii urzędnicy nie będą przyjmować zeznań podatkowych PIT w formie papierowej.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ