Ochocka Wspólnota Samorządowa popiera Jacka Wojciechowicza

Ochocka Wspólnota Samorządowa popiera Jacka Wojciechowicza

0
PODZIEL SIĘ
fot. materiały prasowe

Liderzy Ochockiej Wspólnoty Samorządowej – wiceburmistrzowie Ochoty: Grzegorz Wysocki i Krzysztof Kruk poparli kandydaturę Jacka Wojciechowicza na prezydenta Warszawy.

Jak podkreślali liderzy Ochockiej Wspólnoty Samorządowej, organizacja ta staje do wyborów trzeci raz z rzędu i cieszy się na Ochocie stałym poparciem oscylującym w okolicach 20 proc.

– Nasze działania w dzielnicy nie mają większego sensu jeśli nie będziemy mieli przyjaciół w ratuszu, którzy pomogą nam tę Ochotę dalej rozwijać – mówił wiceburmistrz Grzegorz Wysocki. – Jako samorządowcy dobrze wiemy, że były wzloty i upadki prezydentury Hanny Gronkiewicz-Waltz. Osoba, którą chcemy poprzeć w wyborach, zawsze nam się kojarzyła z aspektami, które są zdecydowanie na plus.

Jak dodał, chodzi tu o inwestycje i transport publiczny – Chcemy jednoznacznie powiedzieć, że to jest nasz kandydat, kandydat naszego środowiska i apelujemy do innych środowisk samorządowych w innych dzielnicach, żeby również go poparły – mówił wiceburmistrz Wysocki.

– Popieramy kandydaturę pana prezydenta Wojciechowicza przede wszystkim dlatego, że jest to jedyny kandydat wyrazisty i nie obiecuje czegoś, czego nie może zrealizować – dodał wiceburmistrz Kruk. – Nie ma wśród kandydatów drugiego, który ma program oparty na samorządzie, na praktyce – to kandydat, który wie, co chce zrobić i już wiele zrobił – tłumaczył.

Kolejne osoby popierające Jacka Wojciechowicza przedstawione zostaną wkrótce.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ