Nowe ceny w Parku Kultury w Powsinie

Nowe ceny w Parku Kultury w Powsinie

0
PODZIEL SIĘ

Zmieniły się ceny niektórych usług rekreacyjno-sportowych w Parku Kultury w Powsinie. W nowym cenniku pojawiło się także wiele nowości.

Osoby korzystające z basenu kąpielowego będą mogły skorzystać od najbliższego sezonu letniego z biletów rodzinnych oraz karnetów pozwalających na wstęp w przystępnej cenie, natomiast ceny biletów jednorazowych nie ulegną zmianie.

W pawilonie rekreacyjno-sportowym została wprowadzona „karta wielokrotnego wejścia – sauna”, która będzie działała na zasadzie karty przedpłaconej. Każda wizyta jest odpisywana z salda karty do wyczerpania sumy opłaconej na karcie, lecz nie dłużej niż rok od daty wystawienia. Umożliwia to korzystanie z sauny ze zniżką 5 zł (od ceny podstawowej wejścia jednorazowego) za godzinę. Koszt karty to 150 zł.

W siłowni zmieniły się ceny wejścia jednorazowego oraz karnetów. Od 1 lutego wejście jednorazowe kosztuje 15 zł, karnet 30 dniowy – 120 zł i nowy karnet 90 dniowy w cenie 300 zł. Karnety umożliwiają nielimitowaną liczbę wejść podczas ich ważności. Osoby posiadające ważną kartę wielokrotnego wejścia na korty mogą skorzystać z niższych cen na pozostałe usługi jednorazowe pawilonu tj. sauna, siłownia, kręgielnia oraz przy zakupie biletu jednorazowego na basen, podobnie osoby posiadające ważną kartę wielokrotnego wejścia na saunę mogą skorzystać z niższych cen zakupu biletu jednorazowego na siłownię, kręgielnię oraz basen.

Zmienił się też cennik Ośrodka Wypoczynkowego. Natomiast opłaty za wypożyczenie sprzętu sportowego w wypożyczalni letniej oraz zimowej nie uległy zmianie. Na dotychczasowych zasadach można korzystać z kart Multisport oraz Fitprofit.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ