Mistrzostwa Polski w kickboxingu

Mistrzostwa Polski w kickboxingu

0
PODZIEL SIĘ
fot. Pixabay.com

Mistrzostwa Polski juniorów i seniorów w kickboxingu w formule K1 odbędą się 17 i18 marca w Hali Koło przy ul. Obozowej 60. W turnieju wezmą udział najlepsze zawodniczki i zawodnicy, reprezentujący kluby z całego kraju.

Tegoroczne mistrzostwa Polski juniorów i seniorów w kickboxingu w formule K1 odbędą się na Woli, w Hali Koło przy ul. Obozowej 60.

– To najbardziej widowiskowa i najbardziej wymagająca formuła. To m.in. jedyna formuła kickboxingu, która gościła w ubiegłorocznych Igrzyskach Sportów Nieolimpijskich (The World Games) we Wrocławiu i przyniosła naszej reprezentacji wiele medali – mówi Piotr Siegoczyński, prezes Polskiego Związku Kickboxingu. – Mam osobistą satysfakcję, że impreza rangi mistrzowskiej w kickboxingu gości w Warszawie. Na Woli będzie można obejrzeć w akcji najlepszych fighterów i grono utalentowanych juniorek i juniorów – dodaje Siegoczyński.

W zawodach na Woli weźmie udział czołówka polskich juniorów i seniorów spośród kobiet i mężczyzn. Podczas dwudniowego turnieju będą walczyć w ringu o tytuły mistrzów kraju i zgłaszać swój akces do reprezentacji Polski. Na zakończenie zawodów odbędzie się gala finałowa, podczas której kibice obejrzą 10 wybranych walk, których stawką będzie mistrzowski tytuł. Bezpośrednią transmisję z wydarzenia przeprowadzi telewizja internetowa, specjalizująca się w sportach walki.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ