McDonald’s otworzy restaurację w The Warsaw HUB

McDonald’s otworzy restaurację w The Warsaw HUB

0
PODZIEL SIĘ
fot. materiały prasowe

W budowanym przy rondzie Daszyńskiego kompleksie wieżowców The Warsaw HUB powstanie restauracja McDonald’s. Będzie to pierwszy lokal tej sieci w nowym centrum biznesowym Warszawy. 

Nowy McDonald’s znajdzie się w pasażu handlowo-usługowym zlokalizowanym na poziomie -1 kompleksu biznesowego The Warsaw HUB, w sąsiedztwie podziemnego przejścia łączącego wieżowce ze stacją metra Rondo Daszyńskiego. Restauracja wraz z kawiarnią McCafé zajmie w sumie 390 mkw. powierzchni. Umowa najmu pomiędzy deweloperem, firmą Ghelamco, a McDonald’s Polska została już podpisana.

– W trakcie projektowania The Warsaw HUB od początku przyświecało nam założenie, aby stał się on ogólnodostępnym obiektem odpowiadającym na potrzeby zarówno najemców, jak i mieszkańców Warszawy. Restauracja McDonald’s jest kolejnym krokiem przybliżającym nas do tego celu. Będzie to pierwszy lokal tej popularnej sieci w centrum biznesowym na Woli, który jeszcze bardziej podniesie atrakcyjność okolicy – mówi Jarosław Zagórski, dyrektor handlowy i rozwoju Ghelamco Poland.

– Warszawa to tętniąca życiem, dynamicznie rozwijająca się aglomeracja. Nasza sieć liczy tu już ponad 50 lokali. Wciąż jednak rośniemy wraz z miastem, czego najlepszym przykładem jest inwestycja we współpracy z Ghelamco. McDonald’s jest marką otwartą na wszystkich. Odwiedzają nas osoby zainteresowane szybkim posiłkiem „w biegu” i takie, które chcą odpocząć lub spotkać się przy kawie, amatorzy „latte na sojowym” i miłośnicy solidnego burgera z frytkami– mówi Dominik Szulowski, menadżer ds. korporacyjnych McDonald’s Polska.

W ubiegłym roku do grona najemców The Warsaw HUB dołączyli również m.in. sieć drogerii Rossmann, supermarket Biedronka czy klub fitness Zdrofit.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ