Frezowanie w rejonie placu Grunwaldzkiego

Frezowanie w rejonie placu Grunwaldzkiego

0
PODZIEL SIĘ

„Przed nami długi weekend i pierwszy z kilku zaplanowanych na ten czas remontów” – informuje Zarząd Dróg Miejskich.

W sobotę wieczorem rozpoczną się prace w rejonie pl. Grunwaldzkiego. Nową nawierzchnię otrzymają obie jezdnie al. Jana Pawła II, na odcinku pomiędzy torami tramwajowymi i przejściem dla pieszych na ul. Popiełuszki.

W związku z pracami od 28 kwietnia (sobota) od godz. 22 do 2 maja (środa) do godz. 4. zamknięte dla ruchu będą obydwie jezdnie al. Jana Pawła II i ul. Popiełuszki na odcinku od zjazdu na ul. Kłopot (i do centrum handlowego) do ul. Krasińskiego oraz obydwie jezdnie ul. Broniewskiego, od ul. Stasiaka. Jadący ul. Popiełuszki od ul. Słowackiego będą musieli rozjechać się w prawo lub w lewo w ul. Krasińskiego. Podobnie nie będzie można skręcić z ul. Krasińskiego w ul. Popiełuszki w kierunku centrum. Natomiast z ronda Zgrupowania AK „Radosław” będzie można dojechać tylko do zjazdu na ul. Kłopot (utrzymany będzie także wyjazd z ul. Kłopot). Połączenie z ul. Broniewskiego straci ul. Stasiaka (zamknięte będzie skrzyżowanie z tą ulicą), a z al. Jana Pawła II w al. Wojska Polskiego (trzeba będzie skręcić w ul. Wyspiańskiego).

Objazdy zamkniętych jezdni na pl. Grunwaldzkim będą poprowadzone ulicami: Krasińskiego – Powązkowska; Krasińskiego – pl. Wilsona – Mickiewicza – gen. Andersa – Stawki; Boguckiego – Rydygiera. Zalecany będzie dalszy objazd: Słomińskiego – Szymanowska – Zakroczymska – Wenedów – Wisłostrada – Krasińskiego.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ