Dzień dziecka w warszawskim zoo

Dzień dziecka w warszawskim zoo

0
PODZIEL SIĘ

Aktorzy Romy wcielą się w dzikie zwierzęta i będą „rozrabiać” w zoo. Zaprezentują fragmenty aktualnie granego spektaklu i zaczarują publiczność śpiewając oryginalne piosenki ze swojego przedstawienia.

Specjalny pokaz „Księgi dżungli”, przygotowany przez artystów Teatru Roma, odbędzie się w niedzielę w warszawskim zoo. Udział w nim będzie bezpłatny, wystarczy wykupić bilet do zoo. Początek o godz. 17.30 na scenie obok Willi Żabińskich – bardzo blisko wejścia od strony ul. Ratuszowej.

Wcześniej – od godz. 15.30 do 17 zaplanowano ciekawe i inspirujące warsztaty zorganizowane przez Wydawnictwo Tashka, które ma swoje stoisko i kawiarnię ZOO FIKA w ogrodzie zoologicznym przy fontannie. To będzie wspaniała i twórcza zabawa dla dzieci – warsztaty tworzenia masek.

Inspiracji dostarczą mieszkańcy zoo: pantery, misie, tygrysy, małpy, węże i inne cudowne stworzenia. Dzieci będą pracować z materiałami z odzysku, aby poznać ich artystyczny potencjał i nadać im drugie życie. Użyją także kolorowych papierów, filcu, plasteliny, koralików i innych ciekawych materiałów. Maski będą kolorowe, egzotyczne i unikatowe.

Ogród Zoologiczny to idealne miejsce na obchody tego święta – potwierdzają to nasi najmłodsi zwiedzający. Dlatego zoo świętuje Dzień Dziecka od 1 do 4 czerwca – czyli do niedzieli.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ